![Aziatische aandelenmarkt vandaag 27/08/2026 [UPDATE: 23:57 SGT] [Salesforce en Nvidia leiden KASE Global terwijl Azië gemengd sluit] Aziatische aandelenmarkt vandaag 27/08/2026 [UPDATE: 23:57 SGT] [Salesforce en Nvidia leiden KASE Global terwijl Azië gemengd sluit]](https://ts2.tech/wp-content/uploads/2026/08/Asia-market-dashboard-2026-08-27-2355.jpg)
Salesforce en Nvidia leiden KASE Global terwijl Azië gemengd sluit27/08/2026 · 23:57 SGT LIVE SESSIE · KASE GLOBAL Laat Azië: software en chips leiden het laatste actieve bord Salesforce en Nvidia zijn de uitblinkers…
LIVE SESSIE · KASE GLOBAL
Salesforce en Nvidia zijn de uitblinkers in Almaty na de resultaten, terwijl de voltooide Aziatische contantmarkten verdeeld eindigden: Korea en het vasteland van China stegen; India en Hong Kong bleven achter.
Live koersen hierboven zijn de officiële KASE Global bordmomentopname, niet de slotkoersen van de primaire Amerikaanse beurzen. Lage liquiditeit kan verschillen tussen handelsplaatsen vergroten.
| Effect | Prijs | Beweging |
|---|---|---|
| Uber UBER_KZ | $79.01 | −10.22% |
| Hepsiburada HEPSd | $2.65 | −5.02% |
| Moderna MRNA_KZ | $140.00 | −4.25% |
| Micron MU_KZ | $920.00 | −3.16% |
| Meta META_KZ | $571.70 | −3.09% |
Officiële KASE Global momentopname om 20:50 Almaty. Dit zijn bordbewegingen; er wordt geen aanleiding verondersteld als die niet is geverifieerd.
KASE Global blijft de enige kwalificerende sessie in dit dashboard. Salesforce en Nvidia blijven het live bord domineren terwijl de voltooide Aziatische sloten ongewijzigd zijn.
Het rendement op de Amerikaanse tienjarige staatsobligatie was nabij 4,66%. De dunne lijnen van KASE Global kunnen afwijken van primaire handelsplaatsen, en Korea is verder gegaan met het verkrappingsbeleid.
Federal Reserve-voorzitter Kevin Warsh is de volgende belangrijke cross-asset trigger. Het vermogen van Nvidia om aan de vraag te voldoen ondanks geheugencomponentbeperkingen is het meer directe bedrijfsrisico.
Marktsluiting · 25 augustus 2026 · 16:00 EDT
Ontario noemde uranium als mogelijk handelsmiddel. Oklo steeg, hoewel er geen stopzetting of nieuw Oklo-contract werd aangekondigd.
De toegevoegde waarde van de sessie was gelijk aan 6,7× Oklo's $126,9M kapitaaluitgaven in het eerste halfjaar. Dat is een sentimentbeweging, geen gerealiseerde kasstroom.
| Maatstaf | Bedrag |
|---|---|
| Kas + verhandelbare effecten | $3,01Mrd |
| Opbrengst H1 ATM-aandelen | $1,85Mrd |
| H1 operationeel kasgebruik | $65,5M |
| H1 kapitaaluitgaven | $126,9M |
| 2026 richtlijn operationeel kasgebruik | $120–150M |
| 2026 richtlijn materiële vaste activa | $400–500M |
Balanscijfers tot en met 30 juni 2026. Bron: Oklo Form 10-Q en Q2-call.
| Maatstaf | Doel / visie |
|---|---|
| Consensus | Kopen · 15/9/1 |
| Gemiddeld koersdoel | $79,88 · +80% |
| Mediaan koersdoel | $81,50 · +84% |
| Truist | Houden · $51 |
| H.C. Wainwright | Kopen · $90 |
| Canaccord | Kopen · $100 |
Laatste verzamelde koersdoelen beschikbaar op 25 augustus; recente adviezen van 10 augustus.
BeleidsrisicoToegang tot HALEUGroves-uitvoeringAurora-schemaAandelenverwatering
Oklo heeft voldoende liquiditeit om het werk op korte termijn te financieren, maar de waarde van $8,23Mrd hangt nog steeds af van regelgevende vooruitgang en toekomstige commerciële uitrol. De uraniumdreiging ondersteunt het strategische argument voor binnenlandse brandstof. Het genereert op zichzelf geen omzet. Een ommekeer in de handelsretoriek kan daarom een deel van de winst van dinsdag ongedaan maken.
Bronnen: Yahoo Finance slotkoers en volume; Oklo Q2 2026 Form 10-Q; Oklo Groves first-criticality release; Reuters en AP handelsrapportage; S&P Global analistenoverzicht. Alle marktgegevens per 25 augustus 2026, 16:00 EDT.
VK AANDELEN · LIVESESSIE
De FTSE 100 herstelde van het middagdieptepunt maar bleef ongeveer vlak na hogere Amerikaanse inflatie. Mid-caps boden steviger, geleid door Hochschild Mining, terwijl Shell en BP de grootste rem vormden.
Sectoroverzicht om 10:27 BST. Reuters
Bronnen: Reuters PCE · FTSE-notering · LSE-sessie
H1-omzet +62%, aangepaste EBITDA +119%; tussentijds dividend verviervoudigd. Jaarproductieprognose gehandhaafd, maar kostenprognose verhoogd.
Sterke koperprijzen ondersteunden industriële mijnbouwers ondanks zwakkere brede grondstoffenmarkt.
Blootstelling aan edelmetalen bood indexsteun terwijl goud dicht bij driewekenhoogte bleef.
Brent zakte richting $86 doordat Iran–Oman-overleg hoop gaf op makkelijker doorvaart Straat van Hormuz.
Aandelenbewegingen tussen 10:27–13:29 BST. Marktsnapshots · Hochschild RNS
Grondstofcijfers om 08:40–11:35 BST; pond laatste Reuters snapshot. Grondstoffen · Valuta
Hardnekkige VS-inflatie verhoogt wereldwijd rente- en rendementrisico. Britse groeiaandelen en rijk gewaardeerde defensieve aandelen zijn de duidelijkste drukpunten bij hogere rentetarieven.
Bijgewerkt 26 augustus 2026, 23:00:14 EDT (UTC−4)
Prijspagina's zijn geobserveerd op het dashboardtijdstip; openbare pagina's tonen geen geconsolideerde Blue Ocean-tijdstempel. Behandel deze als waargenomen referenties, niet als NBBO. CRM ↗ · CRWD ↗ · NVDA ↗
Blue Ocean matched Amerikaanse NMS-aandelen van 20:00 tot 04:00 uur, zondag–donderdag, afhankelijk van venue-geschiktheid en onderbrekingen. Officiële uren ↗
| Nasdaq A / D | 1.983 / 2.745 | 1,38× dalers |
|---|---|---|
| NYSE hoog / laag | 144 / 66 | Positief |
| S&P 500 indicatie | 7.708,70 | +0,43% |
| Dow indicatie | 53.645,40 | +0,34% |
| 10-jaars slot | 4,65% | +1 bp |
Het herstel van de futures keert een zwak slot om, maar de breedte in de reguliere sessie bleef gunstig voor dalers. Futures/CFD-indicaties zijn opnieuw gecontroleerd om 23:00 EDT en zijn geen cash-indexprints. Reuters slot ↗ · Cross-asset indicatie ↗
Waargenomen op 26 augustus om 23:00 EDT; procentuele veranderingen t.o.v. het slot op 26 augustus. Openbare aandelenpagina's toonden geen materiële wijziging ten opzichte van het vorige uur. CrowdStrike IR ↗ · NVIDIA / Reuters ↗
ASX normale contant-aandelenhandel · LIVE
De verkoopgolf na de CPI is gestopt met versnellen, maar kopers hebben het vorige slot niet teruggewonnen. Metalen en geselecteerde retailers dempen scherpe bedrijfsspecifieke verliezen.
De index is ongeveer vier punten gedaald ten opzichte van een momentopname om 14:00 AEST nabij 9.152. Het blijft binnen zes punten van het laagste punt van de dag.
| Maatstaf | Actueel | Consensus |
|---|---|---|
| Kop, jaar-op-jaar | 3,5% | 3,3% |
| Kop, maand-op-maand | 1,0% | 0,8% |
| Afgemiddeld, jaar-op-jaar | 3,6% | 3,5% |
| Afgemiddeld, maand-op-maand | 0,5% | 0,3% |
Brandstof steeg 7,5% maand-op-maand. Dit zijn officiële historische metingen; consensuscijfers zijn schattingen die voorafgaand aan de publicatie zijn gemeld.
Laatste herwaardering van Reuters: 36%, gestegen van 17% vóór de publicatie. Deutsche Bank verwacht nu een verhoging van 25 bp in september.
Het dieptepunt van 9.142,5 houdt stand, koper en goud houden de grondstoffen gevraagd, en retailers behouden genoeg winstimpuls om de renteschok op te vangen. Een beweging voorbij 9.164,6 zou het vorige slot herstellen.
Een doorbraak onder 9.142,5 zou bevestigen dat de CPI-herwaardering de markt nog steeds aandrijft. September ASX 200-futures op 9.103,5 geven het volgende lagere marktsignaal.
16:00 AEST normale handel eindigt · 16:10–16:11 slotveiling · let op banken, vastgoed en technologie met lange looptijd voor een tweede golf van CPI-gevoeligheid.
All Ordinaries live niveau achtergehouden: aanbiederwaarden conflicteerden bij ophalen. Er wordt geen breedte- of rendementsgetal weergegeven zonder een consistente tijdgestempelde bron.
Bijgewerkt 26 augustus 2026, 23:07 SGT (UTC+8). KASE Global blijft open voor uitvoerbare buitenlandse aandelenorders; regionale benchmarks zijn volledig afgesloten en KASE Global-prijzen zijn duidelijk getimede momentopnames.
Breedte Taiwan was duidelijk positief: 840 stijgers, 205 dalers en 79 onveranderd. Elk percentage is een volledige afsluiting van 26 augustus; het buitenlandse aandelenboek van KASE Global blijft apart live.
KASE Global is de enige geverifieerde Aziatische aandelenlocatie die op dit moment nog orders uitvoert. Buitenlandse aandelen worden in USD afgerekend op T+2.
Officiële KASE Global-pagina vastgelegd 19:34 Kazachstaanse tijd / 22:34 SGT. Doorlopende tegenveilinghandel loopt tot 22:00 Kazachstaanse tijd / 01:00 SGT.
De slotveiling verdiepte de verliezen, zelfs terwijl Brent onder $87 handelde, wat zwakke benchmarkvraag blootlegde in plaats van een brede risicomijdende beweging.
De inflatie op hoofdlijnen overtrof de consensus van 3,6%. Futures verhoogden de impliciete septemberkans op een Fed-verhoging naar 44% van 36%, een nieuwe waarderingstegenwind voor de rentegevoelige groeihandel in Azië.
De regionale afsluiting was al positief; de nieuwe informatie is hetere Amerikaanse inflatie. KASE Global biedt nu de enige live Aziatische aandelendoorvertaling.
Lagere olieprijzen en stevige Aziatische chipafsluitingen kunnen één hete inflatiecijfer opvangen als Nvidia duurzame AI-vraag bevestigt.
Aanhoudende Amerikaanse inflatie verhoogt discontovoeten juist nu de sterkste winsten in Azië geconcentreerd zijn bij dure halfgeleiderleiders.
Nvidia rapporteert na Amerikaanse sluiting. KASE Global handelt tot 01:00 SGT en biedt een late maar dunnere doorvertaling.
| Niveau | Vanaf | Batterij* | Beleggersinzicht |
|---|---|---|---|
| fēnix 9 | $999,99 | 29 dagen | Premium basis intact |
| Pro AMOLED | $1.099,99 | 31 dagen | Optionele inReach |
| Pro Solar | $1.099,99+ | 57 dagen | Hoogste uithoudingsvermogen |
| Signaal | Huidig bewijs | Bullcase | Risico |
|---|---|---|---|
| Vraag | Lancering vanaf $999,99 | Premium upgrades herstarten Outdoor-groei | Langere vervangingscycli |
| Mix | Pro-, solar- en inReach-opties | Hogere attach-rate en gemiddelde verkoopprijs | Promoties drukken marge |
| Waardering | 30,04× trailing winst | Boven verwachting ondersteunt waardering | Overwegend houden-consensus beperkt herwaardering |
| Balans | $4,4 mld. aan kas en effecten per 27 juni | Financiert productcadans en inkoop eigen aandelen | Voorraad slorpt kas op |
BLUE OCEAN ATS NACHTSESSIE ACTIEF · 20:00–4:00 EDT
QQQ herstelde 0,31% in het laatste uur en handelde bijna vlak. De winst van Semtech uit de resultaten bereikte 9,43%, terwijl Nvidia, Micron en Western Digital boven hun cash sloten bewogen.
Definitieve slotkoersen 25 augustus om 16:00 EDT (UTC−4): Reuters · AP
Venue volumes zijn cumulatief sinds 20:00 uur. QQQ heeft bijna zijn hele vroege daling goedgemaakt, terwijl SPY, DIA en IWM boven hun slotkoersen handelen. Blue Ocean-uitvoeringen zijn directe-feed ontdekking in plaats van een geconsolideerde SIP-tape.
TradingView Blue Ocean-feed · Blue Ocean openingstijden · Blue Ocean SIP-openbaarmaking
| SMTC | $133,80 | +9,43% · 25.149 sh. |
|---|---|---|
| INTU | $321,15 | −12,81% · 14.822 sh. |
| ZM | $96,60 | −7,74% · 5.742 sh. |
| DKS | $125,38 | −30,34% · 11.184 sh. |
Waargenomen 23:00:01 EDT. Semtech steeg 1,00% in het laatste uur; Intuit, Zoom en DICK’S herstelden elk licht, maar blijven fors onder hun slotkoersen cash.
| NVDA | $213,82 | +1,68% · 283.924 sh. |
|---|---|---|
| MU | $933,12 | +1,28% · 135.843 sh. |
| WDC | $448,40 | +1,64% · 5.419 sh. |
| SNDK | $1.484,00 | −1,85% · 115.363 sh. |
Nvidia, Micron en Western Digital staan boven hun slotkoersen cash. Sandisk blijft negatief maar herstelde 1,34% in het laatste uur; Broadcom vernauwde zijn verlies tot 0,93%.
Alle vergelijkingen gebruiken dezelfde Blue Ocean-venue. QQQ steeg 0,31%, Nvidia en Broadcom voegden elk ongeveer 0,33% toe, en Meta steeg 0,55%. Het herstel is breder dan één winstbeweger.
| Nacht / slotkoers cash | $133,80 / $122,27 | +9,43% |
|---|---|---|
| Q2 aangepaste WPA | $0,71 / $0,61 | actueel / consensus |
| Q2 omzet | $341,9M / $328,7M | actueel / consensus |
| Q3 aangepaste WPA | $1,05 / $0,73 | guidance-midden / consensus |
| Q3 omzet | $410M / $359,9M | guidance-midden / consensus |
De omzet in fiscaal Q2 steeg 33% jaar-op-jaar. Semtech noemt versnellende boekingen en recordachterstand; de guidance-midden voor Q3 impliceert 54% jaar-op-jaar groei.
Semtech-resultaten via Business Wire · Investor’s Business Daily
Leider cash Nasdaq +0,66%
Chipindex +1,4%
10-jaars Treasury 4,638%
Brent olie −3,6%
Slotwaarden, 25 augustus om 16:00 EDT. Dalende olie en lange rentes hielpen de Nasdaq te herstellen, maar DICK’S daalde 30,7% na verlaging van zijn vooruitzichten.
QQQ heeft bijna zijn daling uitgewist, SPY is positief en het chipherstel omvat nu Nvidia, Micron, Western Digital en Semtech.
QQQ is nog niet duidelijk positief, Broadcom en Sandisk blijven onder hun slotkoersen en Intuit en Zoom tonen nog steeds ernstig richtsrisico.
QQQ $709,48; SMTC $133,80; NVDA $213,82; SNDK $1.484,00. Nachtvolume is per beurs verschillend en dunner dan daghandel.
De verkoop van dranken in Noord-Amerika steeg, maar er werden minder eenheden verkocht. De beperkte tropische lancering geeft PepsiCo een korte, multichannel test om te zien of innovatie het volume kan herstellen.
De omzet bereikte $7,243 miljard, tegen $6,796 miljard. De lancering is alleen van belang als proefverkopen helpen het eenhedentekort te verkleinen.
PEP presteerde beter dan de index, maar bleef achter bij drie genoemde drankensectorgenoten.
| K/w-verhouding | 18,98× |
| Dividendrendement | 4,09% |
| Beta | 0,35 |
| 52-weeks bereik | $133,73–$171,48 |
| Onder 52-weeks hoogste punt | 15,6% |
Het dividend dempt het uitvoeringsrisico, maar het aandeel heeft nog steeds volumebewijs nodig.
| Signaal | Waarom het belangrijk is |
|---|---|
| Herhaalaankopen | Scheiding tussen duurzame vraag en proefverkopen in de lanceringsweek. |
| Suikervrije mix | Kan relevantie verhogen zonder te leunen op volledig suikerhoudend volume. |
| PBNA-eenheden | Volgend kwartaal moet blijken of de daling van 4% afneemt. |
| Organische omzet | Management mikt op 2%–4% groei in 2026. |
PepsiCo publiceert geen omzetcijfers voor Mountain Dew of SKU-niveau. De lancering is tijdelijk. Snelle proefverkopen kunnen verdwijnen voordat herhaalde vraag ontstaat, terwijl het categorisch volume zwak blijft.
Conclusie: nuttig vraagexperiment, geen op zichzelf staande winstprognose.
NASDAQ: MU · Geheugencyclus stresstest
21 aug, 16:00 EDT
Gerapporteerd 24 aug, 05:26 EDT
17–21 aug slotkoersen
+56,7% vs laatste slot
Slotkoersen: $1.011,75 · $940,76 · $937,11 · $974,33 · $966,78
Teleurstelling over kapitaalrendement bij sectorgenoten trof een drukke geheugenhandel. Nieuwe Chinese financiering voegt een langeretermijn-vraagstuk over aanbod toe.
Micron boekjaar Q3 2026. Balken gebruiken omzet als schaalanker, behalve marge.
| Bedrijf | Visie | Doel |
|---|---|---|
| UBS | Kopen | $1.625 |
| BofA | Kopen | $1.550 |
| New Street | Kopen | $1.250 |
| Consensus | Sterk kopen | $1.515 |
47 analisten: 34 Sterk kopen, 9 Kopen, 4 Houden, 0 Verkopen.
Microns winstcase blijft sterk. Het nieuwe risico is verwachtingsdichtheid: recordmarges, aanhoudende AI-uitgaven en gedisciplineerd aanbod in de sector zijn allemaal verwerkt in het optimistische consensusbeeld.
Marktgegevens: Nasdaq/StockAnalysis en MarketWatch, vastgelegd op 24 aug 2026 om 05:26 EDT. Financiële gegevens: Micron boekjaar Q3 2026. Analistendoelen: S&P Global/Investing.com momentopname. Premarket gegevens zijn indicatief en kunnen sterk bewegen voor opening.
| In aanmerking komende aandelen | 319,0M |
| Volume 20 aug. | 119,0M |
| Volume 21 aug. | 78,1M |
| Tweedaagse beweging | -1,92% |
| Segment | Omzet | Jaar op jaar | Aandeel |
|---|---|---|---|
| Connectiviteit | $4,29 mld. | +66% | 54,9% |
| AI | $2,56 mld. | +247% | 32,8% |
| Ruimtevaart | $0,96 mld. | +29% | 12,3% |
| Segment | Operationeel resultaat | Capex |
|---|---|---|
| Connectiviteit | + $1,66 mld. | $1,37 mld. |
| Ruimtevaart | - $0,54 mld. | $1,17 mld. |
| AI | - $1,26 mld. | $15,83 mld. |
| Groep | - $0,14 mld. | $18,37 mld. |
| Morgan Stanley / Kopen | $300 |
| Clear Street / Kopen | $217 |
| DZ Bank / Verkopen | n.v.t. |
Bronnen: SpaceX SEC Form 10-Q en Q2 winstbericht; SEC IPO-aanvraag; MarketWatch; S&P Global Market Intelligence en TipRanks via StockAnalysis. Berekeningen zijn voorlopig en kunnen afwijken door afronding.
| Doel | Waarde | T.o.v. $344,82 |
|---|---|---|
| Consensusgemiddelde | $428,04 | +24,13% |
| Laag | $340 | −1,40% |
| Hoog | $515 | +49,35% |
| Maatstaf | 2026 | Vergelijking |
|---|---|---|
| Kas & effecten | $237,9 mln | −$80,2 mln in H1 |
| Q2 operationele kosten | $42,9 mln | +55,0% j-o-j |
| Q2 nettoverlies | $40,7 mln | +57,2% j-o-j |
| Runway bij H1-verliessnelheid | ~19 maanden | Voorlopig |
| Firma | Actie | Beoordeling | Doel | Ten opzichte van $6,29 |
|---|---|---|---|---|
| Cantor Fitzgerald | Upgrade | Kopen | $28 | +345% |
| Piper Sandler | Handhaven | Houden | $2 | −68% |
| B. Riley | Handhaven | Houden | $5 | −21% |
| Consensus | — | Houden | $10,50 gem. | +67% |
| Mediaan | — | — | $6 | −5% |
Dogecoin leidde Bitcoin de afgelopen week, terwijl Coinbase vrijdag 25,6% boven het slot van 14 augustus eindigde. Het volgende signaal is omzet: aanhoudend volume kan transactiebaten helpen; een snelle prijsomslag niet.
| Operationele indicator | Q2 2026 | Doorwerking |
|---|---|---|
| Transactiebaten | -21% k/k | Zwakke handel was zichtbaar |
| Handelsvolumedeel | 10,3% | Record; gestegen van 9,1% |
| Mix abonnementen/diensten | 48% van netto-omzet | Dempt vergoedingsvolatiliteit |
| Aangepaste EBITDA | 14e positieve kwartaal | Kostenbeheersing bleef |
| Kopen / Houden / Verkopen | 22 / 9 / 3 |
|---|---|
| Consensus | Kopen |
| Gemiddeld koersdoel | $195,52 · 4,8% boven slot |
| Mediaan koersdoel | $185,00 · 0,8% onder slot |
| Laag / Hoog | $95 / $330 |
NASDAQ: AAOI · Investeerdersoverzicht
Applied Optoelectronics, Inc. · Amerikaanse markt gesloten vrijdag 21 augustus 2026
-3,32% Vrijdag
Gesloten op 21 augustus om 16:00 uur EDT.
-9,83% ten opzichte van sluiting
Laatste Nasdaq-transactie om 18:25 uur EDT. Nabeursprijzen kunnen dun zijn.
Raymond James en Needham mogen in de loop van de tijd aandelen verkopen. AOI is niet verplicht het te gebruiken.
2% verkoopcommissieBij sluiting op vrijdag gelijk aan 5,7% van de 84,91 miljoen uitstaande aandelen op 20 augustus.
De balans is liquide, maar capaciteitsuitbreiding verbruikt snel kasmiddelen. De nieuwe machtiging is 1,18× juni kas plus geblokkeerde kas.
Midden impliceert 42,0% opeenvolgende groei. Management zegt dat de vraag de capaciteit tot medio 2027 kan overstijgen.
Consensus: Kopen van zes analisten. Drie waren Houden. Targets zijn voor het laatst bijgewerkt vóór de ATM-aanvraag.
De SEC-illustratie is mechanisch, geen prognose. Werkelijke prijzen en uitgegeven aandelen zullen variëren.
Eigen vermogen financiert de 800G- en 1,6T-uitrol. Q3-omzet bereikt of overtreft het midden van $272,5 miljoen.
AOI verkoopt geleidelijk. Investeerders wegen extra capaciteit af tegen een aanhoudend overaanbod.
Zwakke prijzen dwingen meer aandelen op de markt terwijl productie- of klantvertragingen de uitrol vertragen.
Bronnen: 21 augustus Formulier 8-K, prospectusaanvulling, Q2 Formulier 10-Q, bedrijf Q2-persbericht, S&P Global analistendata via StockAnalysis, en Nasdaq marktdata. Berekeningen gebruiken weergegeven cijfers en kunnen afwijken door afronding.
| Maatstaf | Q2 2026 | Q2 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Omzet | $16,1 miljard | $12,9 miljard | +25% |
| Non-GAAP brutomarge | 41,8% | 29,7% | +12,1 pnt |
| Non-GAAP operationele marge | 17,2% | −3,9% | +21,1 pnt |
| Non-GAAP WPA | $0,42 | −$0,10 | Positief |
| Operationele kasstroom | $7,0 miljard | — | Netto-opbrengst = 2,8× |
Het bull-bear verschil van $200 is groter dan de volledige handelsrange van SPCX sinds de notering in juni.
De inkrimping kan snel worden terugverdiend. Orderconversie blijft het aandeel aandrijven.
| Beoordeling | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| Sterk kopen | 4 | 36% |
| Kopen | 4 | 36% |
| Houden | 3 | 27% |
| Verkopen / Sterk verkopen | 0 | 0% |
| Q2 resultaat | Lezing |
|---|---|
| Omzet | $11,54 mld. |
| GAAP bedrijfsresultaat | $1,99 mld. |
| GAAP nettomarge | 19,91% |
| Aangepaste WPA | $1,66 |
Q3 verwachting Ongeveer $13,0 mld., ±$300 mln. Het middenpunt impliceert ongeveer 12,7% opeenvolgende groei.
Helios Rack-scale implementaties moeten aangekondigde vraag omzetten in omzet en marge.
Let op AI-uitgaven, exportregels, aanbod, prijzen en concurrentie van NVIDIA.
De Amerikaanse markten zijn open vanaf 19 augustus 2026, 12:28:12 EDT. De onderstaande koersen zijn vertraagd.
Eindkoersen om 16:00 uur EDT zijn vastgelegd voor 12–18 augustus 2026; het punt voor 19 augustus wordt laat gemeld om 12:12:19 EDT.
214.776.632 aandelen; huidige waardering is gebaseerd op de positie van 30 juni die gelijk blijft.
| Afgeleide maatstaf | Waarde |
|---|---|
| Impliciete winst vs. investering | +$15,060 mld / +301% |
| 10% verschuiving in INTC | ≈ $2,006 mld verandering in belang |
| Belangverandering / NVDA marktkapitalisatie | ≈ 0,04% |
INTC werd verhandeld op $93,40 op 19 augustus 2026, 12:13:03 EDT.
Cijfers in miljarden USD; perioden verwijzen naar NVIDIA's fiscale kalender.
S&P Global consensus herzien op 19 augustus 2026 om 12:28 EDT.
| Uitlezing | Momentopname |
|---|---|
| Consensus | Sterk kopen |
| Analisten | 61 |
| Doelbereik | $180–$500 |